Indeling Jo11

De afgelopen weken heeft de jeugdcommissie in samenspraak met technischecommissie en trainers de volgende indeling voor de Jo11-lijn samengesteld. 
We hebben geprobeerd dit zo gedegen mogelijk te doen. Mocht u toelichting willen op een bepaalde keuze dan kunt u contact opnemen met de lijn-coordinator . Ook voor andere vragen en/of opmerkingen over het jeugdvoetbal kunt u hier terecht.

 

JO11-1 - Hoofdklasse   JO11-2 - 1e klasse
Kiemo Blans (k)   Tieme de Vries (k)
Noi Franken   Tom de Bruijn
Sidney Ligthart   Nando Wielandt
Sebbe Jeurissen   Ruben Oleviera Mateus
Guus van Schaik   Daan Bajnath
Daan van Seventer   Lars Hoogstra
Lorenzo Toledo   Sjaak Pronk
Luca van der Voort   Reda Akhiyate
Job Beltman   Vincent van Oosten
Deacon Rog    
Max Wijsman    
     
JO11-3 2e Klasse   JO11-4 3e Klasse
Joa Sleier (k)    Thimo Batenburg (k)
Seger van Wanrooij   Pascal Spaans
Loek Hemmelder   Lasse Wolters
Guus Hamelynck   Stef Wieser
Jaydean Setroirono   Thijs Pit
Faas Visser   Kuivenhoven, Idse
Bo Staal   Sem Struijs
Marnix Metz   Goudzwaard, Misha
Guerrero Guilln, Yuri   Wytze van der Maat
     
JO11-5 4e Klasse   JO11-6 5e Klasse
Tijmen Gebbink (k)   Fons Riebroek (k)
Seger de Bekker   Roeleveld, Floris
Benja Groenewegen   Marijn Hillenius
Bas van Rijn   Milan van Dijk
Koen van der Harst   Joris Osse
Thies Klein   Kai van der Toorn
Sem Iblaba   Vergeer, Kasper
Julian Barnwell   Witvoet, Lars
Jesse Nolten    Mats Jol
     
JO11-7 6e Klasse   JO11-8 7e Klasse
Jeroen Jager (k)   Dylan Taal (k)
Bram Ravelli   Oscar Mesters
Steyn Ruigrok   Otis Wijnen
Rijk van Groen   Manuel du Celliee Muller
Pim Vogels   Thije Jellema
Tycho van Oijen   Idan Blasband
Stefan van Winden   Rune Pegels
Philip Baas   Midas Landman
Bodi Rumphorst   Felix Hogendorf
     
JO11-9 8e Klasse   JO11-10 8e Klasse
Dufour, Auguste   Daniel Voortmeijer
Radek Warchol   Heintze, Giel
Yannick Rommers   Kyan Verwoerd
Jesper Kool   Does, Amare
Julius Dressen   Finn Drukker
Dani Cluistra   Abe Vrouwenfelder
Daan van der Meij   Matthijs Kleinhout
Thierry Snellen van Vollenhoven   Romeo Jagroep
Roelof Prins    
Voorlopige indeling jeugdvoetbal overzicht