Indeling Jo9

De afgelopen weken heeft de jeugdcommissie in samenspraak met technischecommissie en trainers de volgende indeling voor de Jo9-lijn samengesteld. 
We hebben geprobeerd dit zo gedegen mogelijk te doen. Mocht u toelichting willen op een bepaalde keuze dan kunt u contact opnemen met de lijn-coordinator . Ook voor andere vragen en/of opmerkingen over het jeugdvoetbal kunt u hier terecht.

 

JO9-1(O9) - Hoofdklasse O9   JO9-2(O9) - 1e Klasse O9
Heeg, N. G. (Noah)   Bourne, M. (Milan)
Hallensleben, M.C. (Max)   Selier, D.D.A. (Dyanti)
Hoogstraten, F. van (Filip)   Meijster, S. (Stijn)
Reijman, L. (Luuk)   Struijs, B. (Bjorn)
Roeleveld, R.S. (Romijn) (K)   Coll, Q.A.C. (Quentin)
Loon, T.D.Y. van (Tim)   Beerends, C.P. (Cas) (K)
Hanninen, L.D. (Luke)   Oerlemans, O.J. (Olan)
Homoet, D.G. Van (Dani)  

Smid, MR (Mika)

 

JO9-3(O9) - 2e Klasse O9   JO9-4(O9) - 3e Klasse O9
Mac-Lennan, O.B. (Olivier)   Fuchs, J.V. (Jonas)
Craemer, B.F.E. (Bram) - (K)   Heinze, D.L. (Dean)
Baptiste, J.C. (Jens)   Wehrmann, A. (Aidan)
Janssen, A.T.G. (Bram)   Peters, K. (Kick)
Jenniskens, S.C.S. (Sepp)   Dijk, R.R.L. van (Rohan)
Voort, M.C.D. van der (Mika)   Bijsterveld, M.C.S. van (Marijn)
Tomson, A.T. (Arthur)   Morrison, O.N.A. (Olaf)
Bours, K.J.L. (Kasper)  

Viskaal, S. (Senne)

 

JO9-5(O9) - 4e Klasse O9   JO9-6(O9) - 5e Klasse O9
Hoogendoorn, D.M. (Dieuwert)   Mauro, A.L.F. (Antoine)
Tol, Q.D.D. van (Quirijn)   Lankrijer, C.C. (Charlie)
Barten, STM (Stas)   Kwinkelenberg, T. (Thijmen)
Gagesteijn, M (Merlijn)   Gerrits, J. D. (Jayson)
Mullink, S.A.A. (Sam)   Laan, O.F. (Olivier)
Ghizzaoui, R. (Rani)   Schaik, T.A.G. van (Teus)
Ham, T van der (Thomas)   Hoekstra, J. (Job)
 8e speler vogt nog   Imlabla, FK (Finn)

 

JO9-7(O8) - 6e Klasse O9   JO9-8(O8) - 7e Klasse O9
Janssens, ODG (Oscar)   Selier, L.L.A. (Lucio)
Werf, J. van der (Just)   Iersel, M.A. van (Mack)
Verbruggen, M.O (Mels)   Oosterom, P.N.J. van (Philip)
Schaap, V.C. (Vince)   Cox, D. (Daan)
Lans, V. (Valentijn)   Winters, I. (Ivar)
Zijderveld, V.P. (Vincent)   Biemans, R.Q. (Rafa)
Esser, N. (Nick)   Schussel, T (Teun)
Hopman, R.M. (Rens)   Pilgram, H. (Hidde)

 

JO9-9(O7) - 7e Klasse O9   JO9-10(O7) 8e Klasse O9
Roeland, S.W.A. (Sjoerd)   Tops, H.F. (Heynric)
Celliee Muller, O. B. du (Olivier)   Verweij, T.W. (Ties)
Schaik, G.L.A. van (Gijs)   Wielandt, A.Q. (Alex)
Gerretsen, D. (Dani)   Worisek, T.J.R (Thijs)
Sidler, K.A. (Kick)   Waarden, A. van der (Arthur)
Manche, Z. (Zev)   Maclennan, JA (Jack)
Laan, M.J.N. van der (Mees)   Vos, LDB de (Lars)
Leeuw, M de (Maxim)  

Schildkamp (Stijn)

 

JO9-11(O8) - 8e Klasse O9    
Beltman, CFM (Caspar)    
Berg, M van den (Melle)    
Koolschijn, LL (Luuk)    
Matthijssen, jl (Jay)    
Pherai, R. Rai (Rishaan)    
Stoel, T.M. (Tijn)    
Tool, WJ (Wietse)    
Vermolen, B (Bram)    
Voorlopige indeling jeugdvoetbal overzicht